Hastalarımızın Yorumları

Hasta için doktor çok önemlidir. Hasta ilk önce doktorun tavrına, tarzına özellikle de sıcak davranışına bakar. İlk iletişim çok önemlidir hasta için. O sıcaklığı ve yakınlığı bulduğu anda o doktoru hiç bırakmak istemez. Bu Seda Deniz Hanımda fazlasıyla var. Hastaya yaklaşımı, kuruduğu iletişimi, sıcakkanlılığı, yüzünün o güzelliği ile birleşince de mükemmel oluyor. Muayenehanesi ise; bir cazibe. temizlik, hijyen, dizayn, gülen güzel bir yüz insanı doktor hanıma çekiyor. Bizim aile olarak olmazsa olmazımızdır. O var oldukça, ağız ve diş sağlığımız için Dr.Dt. Seda Deniz Kalkan’ın kapısını hep çalacağız. Ona hizmetleri ve emekleri için hele o güler yüzü için çok teşekkür ediyoruz. Ağız ve diş sağlığı için tüm kalbimizle Dr.Dt. Seda Deniz Hanımı herkese öneriyoruz.

Selma Y.
Şubat 2019

Arkadaşlarımdan methini duydum ve implant diş tedavisi yaptırmak için geldim. İletişimi, güler yüzü ve mütevaziliğine hayran oldum. Sadece 15 -20 dakika sürdü operasyonum (daha uzun ve ağrılı olacağını düşünmüştüm). Çankaya Çukurambar’daki Muayenehanesinin ambiyansı ve iç mimarisi de ayrıca beni özel hissettirdi. İşini bu kadar özenli ve özverili yapan hekimlerin çoğalması dileğiyle…

Dilara Ç.
Ocak 2019

Güler yüzü, hızlı ve hassas çalışmasıyla gönülden tavsiye ediyorum. Ameliyat sonrası gayet rahat bir şekilde hayatıma devam ettim. Sorunumu bu kadar kolay çözdüğü için teşekkür ediyorum.

CaN
Ocak 2019

Dr. Dt. Seda Deniz Kalkan Hanım’a ilk önce çok teşekkür ederim; çektiği onca diş, yaptığı dolgular, porselen diş tedavisi ve yapımında hiç acı hissettirmediği için. Güler yüzlülüğüyle ve geniş iş tecrübesinin kusursuzluğuyla, işinin ehli bir diş hekimi olduğunu gördüm ve aldığım bilgiler karşısında çok mutlu oldum. Allah razı olsun sizden Seda Deniz Hanım.Tereddüt etmeden onur ve gururla Seda Deniz Hanımı herkese tavsiye ederim.

Ahmet A.
Ocak 2019

20 yaş diş ’imi çektirmek için gittim Seda Deniz hocama. İşindeki profesyonelliğini ve yeteneğini anlatmama gerek dahi yok, o derece iyi. Sıcakkanlı, sevecen, ilgili ve her daim bilgi veren yaklaşımınız ile vazgeçilmezimsin artık hocam 🙂

Zeynep Ş.
Ocak 2019

Çok memnunum doktor hanımdan, diş dolgularımı ve diş çekimlerimi birkaç seansta acıtmadan bitirdi ve protez tedavisi aşamasına geçtik. Tekrar çok teşekkürler.

Üzeyir A.
Aralık 2018

Öncelikle gösterdiğiniz özen ve ilgi için çok teşekkürler. Ön diş dolgu ve diş beyazlatma işlemlerinden çok memnun kaldım. Diş, çene sıkma üzerine de tedavime devam. Kutsal bir meslek ve herkes aynı şekilde icra etmiyor, Seda Deniz hanım gibi bir doktor bulmuşum, bırakmam:) Tekrar teşekkürler hocam.

Onur Emre T.
Aralık 2018

Diş sorunlarımla ilgili çok detaylı açıklama yaparak gelecek süreçte neler yapılacağı anlatıldı. Genel olarak çok nazik ve yardımsever bir tavırla karşılaştım. Arkadaşım tavsiyesiyle gelmiştim, ben de bundan sonrası için rahatlıkla başkalarına tavsiye edeceğim.

Bo…
Kasım 2018

Hasta taleplerini ve önceliklerini üst seviyede dikkate alan ve tedaviyi buna göre planlayıp uygulayan hekimimize teşekkür ederim. Özellikle cerrahi işlemler konusunda tereddütü ve korkusu olan hastalar hiç çekinmeden başvurabilirler. 3-4 yıl önce yarı gömülü yirmilik dişler’imi de aynı çene cerrahı tedavi etmişti. O zaman da çok memnun kalmıştım. Kadın bir diş hekimi olmasına rağmen “bileği kuvvetli” şeklinde tabir edebiliriz.

Ka…N
Kasım 2018

Sekiz yaşındaki kızımın tedavisi için gittik. Diş doktorumuz her zamanki gibi çok güler yüzlü ve sevecendi. Tabi ki işinde de çok iyi. Biz sayesinde hiç dişçi korkusu yaşamıyoruz. Teşekkürler diş doktorumuza ve personeline.

Tu…R
Kasım 2018

İğne korkusuyla sürekli ertelediğim diş sıkıntım, artık kaçamayacağım bir hal alınca Seda hanıma başvurdum. Eli o kadar hafif ki iğneyi vururken hiç hissettirmiyor. Tedaviden çok memnun kaldım. Çok ilgili ve hastaya karşı nazik davranışları için hem doktor hanıma hem asistanına teşekkür ederim.

Eu…9
Ekim 2018

İnternetten Ankara’daki muayenehanesini gördüğüm Seda Deniz Hanım’a gittim. Kendisine güvenmemi ve inanmamı sağladı. Uzun zamandır ağrı yapan dişime kanal tedavisi uyguladı. Çok memnun kaldım, hiç sızlama veya ağrı olmuyor. Sonrasında anneme kendisini önerdim, implant diş tedavisi uyguladı, çok memnun kaldık. Herhangi bir yere karar vermeden önce gidip mutlaka kendisinin ofisini ve profesyonel tavrını görmenizi öneririm.

Be…Y
Eylül 2018

Seda Deniz Hanım’a diş eksikliğim için başvurdum. Süreç ilerken aklıma takılan her şeyi rahatça paylaşabildiğim güler yüzlü ve deneyimli bir diş hekimi. Çok memnun kaldım. Gönül rahatlığıyla dişlerinizi emanet edebilirsiniz.

İr…u
Eylül 2018

Ben Kıbrıs’ta yaşıyorum,internetten yaptığım araştırma neticesinde ağız diş ve çene cerrahisi uzmanı Dr.Dt.Seda Deniz Kalkan Hanım’la görüşme imkanı buldum.Ankara Çankaya Çukurambar’da yer alan diş muayenehanesinde panoramik diş filmim çekildikten sonra , Dr.Dt.Seda Deniz Kalkan Hanım bana implant diş tedavisi hakkında detaylı bilgi verdi.Bunu takiben implant diş tedavime geçildi yaklaşık 3 seansta hem implant diş tedavim hemde protez diş tedavim bence olabilecek en az ağrı ile tamamlandı.Ankara diş beyazlatma ve estetik diş hekimliği konusunda istanbul’a göre gelişmesi gereken bir şehir olsa da, estetik diş hekimliği’nde kendini geliştirmiş Seda Deniz Hocam bana başarılı bir diş beyazlatma tedavisi sunmuş oldu.Daha önceleri diş hekiminden birçok insan gibi çekiniyordum artık böyle bir problemim kalmadı.Bana Ankara’da en iyi diş hekimi hangisi diye sorarsanız ağız diş ve çene cerrahisi uzmanı Dr.Dt.Seda Deniz Kalkan Hanım bence Ankara’nın en az acıtan çene cerrahı diş doktoru’dur derim.Tekrar teşekkürler Trabzon’lu diş doktorum.

Ka.T.F
Ağustos 2018

Seda Deniz Hanım’la Çukurambar’daki muayenehanesini açmadan önce başka bir klinikte tanışmıştım. İlgisi, güler yüzü ve titizliğiyle aklımda kaldı, kendisini tekrar bulabildim. Diş ve diş etlerim hırpalanmış bir haldeydi. Ancak özenli ve detaycı tedavisiyle iki ziyarette sorunu ortadan kaldırabildi. Uzun uzun, göstere göstere iyi bir ağız bakımının nasıl yapıldığını anlattı. Özenli, hassas ve güler yüzlü bir doktor. Kendisine buradan da tekrar teşekkür etmiş olayım.

Fu….
Ağustos 2018

Ankara’ya yeni gelmeme rağmen birkaç araştırmadan sonra Çene Cerrahisi Uzmanı Seda Deniz Hanım ile tanışma şansım oldu. Sol alt 20’lik dişimi çektirdim. Eli o kadar hafif ki çenemi çıkarsaydı haberim olmazdı. Bütün herkese önerebilirim. Gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz…

Ha….
Ağustos 2018

Tavsiye üzerine Seda Deniz Hanım’a muayene oldum ve 2 tane dolgumu yaptı. Eli çok hafif. Artık bizim de bir diş doktorumuz var. Çok teşekkür ederim.

Do….
Temmuz 2018

Seda Deniz Hanım’a çene problemim için gitmiştim. Benimle çok ilgilendi. Güzel bir sohbet gerçekleştirdi. Doğru yönlendirmelerde bulundu neler yapmam gerektiğini en ince detayına kadar anlattı. Bu güler yüzlü, içten karşılaması sebebiyle ona çok teşekkür ediyorum.

Ka…6
Temmuz 2018

Son derece memnunum kendisinden. Güler yüzlü bir çene cerrahisi uzmanı diş hekimi. İşini çok iyi yapıyor. Çene problemim olmasına rağmen onunla birlikte bu süreci korkmadan atlatabiliyorum.

S…..
Temmuz 2018

Arkadaşımın geçmişte öğrencisiydi o önerdi bundan dolayı tercih ettim. Daha sonra gidip ben de memnun kalınca bütün işlemlerimi ona yaptırdım. Son derece titiz davranıyor. Çözüme ulaşmadan işini bırakmıyor. Beni sorunlarımla baş başa bırakmadı. Tavrından ve sevecenliğinden memnun kaldım. Oğlum da kendisine gitti o da memnun kaldı. Hastalarına karşı samimi davranıyor. Benimle birlikte hareket etti beni anlayarak. İyi ki hayatımızda Seda Deniz Hanım var.

Nuray T.
Temmuz 2018

Diğer diş hekimlerine göre ilgisi ve bilgisi daha iyi olduğundan dolayı tercih ettim. Korkularımı yenmeme sebep oldu. Güzel bir süreç geçirdik. Çok memnun olduğum bir süreçti.

Ş….
Temmuz 2018

Tavsiye üzerine tercih ettim. Her şeyden memnun kaldım. Hasta-doktor ilişkisi çok iyi. Genç yaşına rağmen gayet tecrübeli. Farklı bir uygulama yaptı protez tedavisi uyguladı. Çok iyi bir protez oldu. İyileşme süreci de gayet iyiydi. Ben çok memnun kaldım.

H…..
Temmuz 2018

Öneri üzerine gittim kendisine. Anestezi olmadan normal şartlarda diş yaptıramıyordum. Çok memnunum kaldım. Benimle ilgilendi. Temiz aletler kullandı. Dr.Dt. Seda Deniz Hanım başarılı ve titiz birisi. Çok memnunum. Anestezi almadan diş yaptırdım. Sabırla, zevkle ve yorulmadan benimle işlemlerini yaptı.

A…..
Temmuz 2018

Benim doktorum başkasıydı, dişlerimi yaptı demeyelim de hayatımın en büyük hatasını yaptım. Seda Deniz Hanım’la tanıştım hayata döndüm diyebilirim. İşini severek yapıyor. Çok seviyorum kendisini. Kaplama, dolgu, implant yaptırdım. Bu işlemlerden çok memnun kaldım. Isırarak elma, havuç yiyemiyordum ama şimdi çok rahat yiyebiliyorum. Herkese tavsiye ediyorum ve yönlendiriyorum.

C…..
Temmuz 2018

Dr.Dt. Seda Deniz Hanım’ı özellikle çene cerrahisi ’nde çok iyi olduğunu duyduğum için tercih ettim. İlk deneyimim 20’lik diş’ imle ilgiliydi, beni zorlamadan aldı. Bütün tedavilerimde her konuda işini düzgün yapıyor. Temiz olması ve güvenilir olması en beğendiğim özelliği. Bir operasyon için ikinci sefer gitmedim. Sıkıntı yaşamadım. 7-8 yıllık hastayım ben. İşinde başarılı birisi. Hastalarına karşı dost canlısı. Diş hekimi fobisini ortadan kaldırıyor.

S…..
Haziran 2018

Aradığım bütün hizmetleri Dr.Dt. Seda Deniz Kalkan kliniğinde buluyorum. Panoramik diş röntgeni çektirmek için ya da başka işlemler için başka yere gitmiyorum. Herhangi bir operasyon işlemini kendisinden alıyorum. Güler yüzlü, sevecen bir diş hekimi. Kanal tedavisi ve dolgu tedavisi yaptırdım. Olası endişe duyduğum konularda aradığım zaman hemen cevap aldım. Hastanın rahatsızlığı ile ilgili çok net olması hoşuma gidiyor. Verdiği hizmetin karşılığını hak eden bir diş hekimi.

Y…..
Haziran 2018

Seda Deniz Hanım çok iyi bir diş doktoru. Hastalarına samimi yaklaşıyor. İşinde çok iyi olduğunu söyleyebilirim. Hastalarına karşı pozitif. Kaliteli tedavi uyguluyor. Çözüm yollarıyla ilgili sıkıntım olmadı. Beni oyalamadan diş tedavimi yaptı.

Ü…..
Haziran 2018

Seda Deniz Hanım’ın muayenehanesine yedi-sekiz yıl önce bir arkadaşımın önerisiyle gittiğimde problemli birkaç dişim ve ağrılarım vardı. O gün ağrıma son verdiği gibi, her ağız sağlığı problemimde güvenebileceğim bir diş hekimi tanımış oldum. Seda Deniz Hanım hastasını çaresiz bırakmıyor; yol gösteriyor, anlayışla karşılıyor, dinliyor, çözüm öneriyor. Genellikle korkutucu bulunan diş hekimi koltuğu onun diş hekimi koltuğu için geçerli değil. Bunun sebebi, onun en doğru olanı en kısa sürede ustalıkla yapacağından emin olmanız. Anlayışlı, iletişimi mükemmel bir diş hekimi olan Seda Deniz Hanım’ın mükemmelliği iletişimle sınırlı değil, işini iyi yapmasıyla ilgili. Yıllardır ben, ailemin tüm üyeleri ve arkadaşlarım bütün diş sorunlarımızda ona başvurduk ve bir kez olsun ilgisizlik veya herhangi bir yanlışlıkla karşılaşmadık.Bilgisi ve yeteneğine güvendiğim, işine saygı duyan ve seven, kendini yenileyen bir diş hekimi olarak Seda Deniz Hanım’ı tanıdığım için şanslı hissediyorum kendimi.
Kimsenin diş sorunu yaşamasını istemem, ama onunla hasta veya hasta yakını olarak karşılaşacak herkesin benimle aynı düşünceleri taşıyacağından kuşkum yok.Yeni muayenehanenizde çok sevdiğiniz işinizde başarılarınızın devamını diliyorum…”

Bedii G.
Mayıs 2018

Hepimizin çocukken diş doktor fobisi olur ya, bu korkuyu atmamda bana en büyük desteği veren Dr. Seda Deniz Hanım olmuştur. Çünkü o koltuğa yattığınızda, yapılacak işlem ne olursa olsun, doktorunuzdan tek beklediğiniz size olan gülümsemesi ve güven vermesidir. Teşekkürler Seda Deniz Hanım, hastalarınıza verdiğiniz bu sıcak duyguyu hiçbir zaman kaybetmemeniz dileğiyle…

Seyfettin S.
Mayıs 2018

Dişlerimin doğal rengi kendimi bildiğimden beri sarıydı ve bu durum ne yaparsam yapayım geçmedi. Düzenli fırçalamak, karbonat temizlikleri… Her şeyi denedim ama olmadı. İnsan kendi diş rengini biliyor ama başka insanlar bilmediği için iyice rahatsız olmaya başlamıştım ta ki diş doktorum Seda Deniz hocama beyazlatma işlemi yaptırana kadar. Çok kolay bir tedaviyle dişlerim parladı resmen. Yaptıralı 5 sene oldu. Sigara, çay, kahve tüketimime rağmen hala aynı ışıltıda. Seda Deniz hocama sonsuz teşekkürler. Güler yüzü, narin elleri ve motivasyonu sayesinde dişlerimle barıştım 

Gökçe Küpelikılıç B.
Nisan 2018

Dr. Dt. Seda Deniz Kalkan Hanımı uzun yıllardır tanırız. Kendisi tam anlamıyla ailemizin diş hekimi. Geçen hafta sonu oğlumuzun ilk diş kontrolü için gittik. Bir çocuk diş hekimi koltuğunda bu kadar keyifli olabilirdi ancak. Seda Deniz Kalkan Hanım’ın rahatlatıcı konuşması, her detayı ince ince 3 yaşındaki oğlumuza bile anlatmasıyla yine kendine hayran bıraktı. Bir kez de buradan teşekkür edip herkesin faydalanmasını istedik. Teşekkür ederiz. İyi ki varsınız.

Özkan Ö
Ocak 2019

Seda Deniz Kalkan Hanım benim gibi diş doktoru koltuğundan çok korkan insanlar için ideal bir hekim 🙂 önce yapacağı işlemi en ince ayrıntısına kadar anlatıp beni rahatlatarak her defasında kendi sakinliğini bana da geçirmeyi başardı. Ancak mucizeleri sadece bu kadar değil 🙂 7 yıldır bana verdiğiniz emek ve işinize duyduğunuz hassasiyet için çok teşekkürler Dr.Dt. Seda Deniz Kalkan.

Cansu G.
Ocak 2019

Küçüklükte geçirdiğim operasyon sonrası bende oluşan travmayı en aza indirerek bütün diş problemlerimde bana her zaman yardımcı oldu. Sıcakkanlılığı ve anlayışıyla Seda Deniz ablacım uzun senelerden beri gittiğim tek dişçidir.20’lik diş çekimi operasyonu ve kanal tedavilerinden gerçekten çok memnunum tavsiye ediyorum.

İrem ….
Aralık 2018

Bilgisi, müthiş titizliği, deneyimi, ilgisi ve içtenliğiyle bana “Tamamdır doktorumu buldum.” dedirten hekimdir kendisi. İşini bu kadar sevip iyi yapan dürüst bir insan ile karşılaşmak hali hazırda oldukça zorken ben de hastalarından biri olarak epey şanslı hissediyorum. Diş doktoru fobisi olup kara kara düşünenlere de ayrıca şiddetle öneriyorum. Sadece dişlerinizi tedavi etmeyecek, sizinle yorulmadan konuşacak, anlatacak, öğretecek, yönlendirecek çünkü.

Sena Ç.-
Aralık 2018

Seda hanıma, dişlerime implant tedavisi yaptırmak için doktor ararken buradaki yorumları referans alarak ve uzmanlık alanının ağız diş ve çene cerrahı olmasının verdiği güven ile gittiğim, ilgisi, bilgisi, samimi yaklaşımı ve dürüstlüğünden dolayı başka hekime görünmeden karar verdiğim bir hekimdir. Asistanı olan hanımefendi de bir o kadar ilgili ve kibar. İmplant diş tedavisi aşaması ve sonrasında hiçbir sorun ağrı vb bir şey yaşamadım. Muayenehane zaten oldukça temiz, düzenli ve işleyişi kusursuz diyebilirim. Kendisine ve asistanı olan hanımefendiye çok teşekkür ederim.

Ahmet B.
Kasım2018

Yıllardır güvenle kapısını çaldığım samimiyetiyle korkularımdan uzaklaştığım canım diş doktorumdur kendisi. Ailece diş tedavisi olduğumuz doğrudur. En son yeğenimin sedasyon ile diş tedavisinde göstermiş olduğu özen ve ilgi için çok teşekkür ederiz. Şiddetle tavsiye ederim.

Sinem B.-
Kasım2018

10 yıldır tanıdığım ve hastası olduğum kıymetli hocam Seda Deniz Hanım, her zaman sıkıntımı çok pratik çözümlerle giderdi ve rahat rahat yemek yememi sağladı. Öncesinde gittiğim diş hekiminde yaşadığım büyük problemleri giderdi. İmplant diş tedavisinin bu kadar kolay olduğunu tahmin etmezdim. Herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

Cengiz Ö.-
Kasım 2018

Google’da, bana ciddi anlamda sıkıntı veren çene sorunum için bir hekim ararken Seda Deniz Kalkan ismi ile karşılaştım ve ertesi gün kendisine muayene oldum. Eski moda, beyaz ve sıkıcı “DİŞÇİ” konseptinin dışına çıkarak renkli, keyifli ve modunuzu yükselten bir konsept yakaladıklarını söyleyebilirim. Lokasyon olarak da Çukurambar Liva’nın hemen arkasında olduğundan ulaşım konusunda zorlanmazsınız. Açıkça söylemem gerekirse; doktora gitmeyi ve özellikle diş hekimi koltuğuna oturmayı hiç sevmem ama Seda Deniz Hocam o kadar pozitif, sevimli ve cana yakın ki; içeri girdiğiniz andan itibaren size enerji aşılıyor. Stres ve anksiyete kaynaklı çene sıkma ve kulak çınlaması sorunum için uzun uzun sohbet ettik ve beni gittiğim psikologlardan daha çok rahatlattığını söyleyebilirim. Genelde diş hekimleri sizi “Yürüyen Banknotlar” olarak görür ve implant tarzı pahalı bir tedavi uygulanmayacaksa zaman ayırmaz. Ama Seda Hocam ciddi anlamda bıkmadan, sıkılmadan her seferinde size gerekli olan zamanı ayırıyor. Unutmadan söyleyeyim; dişçi fobisi olan bir çocuğunuz varsa Seda hocamın ilgisi ve bilgisi ile yeneceğine emin olabilirsiniz.

Emre O.-
Kasım2018

Uzun arayışlar sonunda Doktor Seda Deniz hanım ile karşılaştık. İlk izlenim, güler yüz ve ortam oldukça iyiydi. Yaklaşık bir ay süren tedavi süreci oldukça güzel geçti.

Serdar M.
2018

Deniz hanım bugüne kadar tanıdığım en mükemmel diş hekimi. İşinin ehli, başarılı, güler yüzlü… Bir kez geldiğinizde bir daha başka bir hekim aramayacağınızın garantisini veriyorum. Özellikle de çocukları ikna etme kabiliyeti ve elinin hafifliği on numara! Çocuklarımın diş kliniğine gitme fobisini yenmelerini sağlayan tek diş doktoru. Teşekkürler deniz hanım.

Duygu Y.
2018

Alanında uzmanlığı, tecrübesi, mesleğine olan sevgisi, saygısı, titiz çalışması ve güler yüzü ile harika bir diş hekimi. Ağız, diş ve çene cerrahı olan Dr. Seda Deniz Kalkan’ın kliniğini kesinlikle öneriyorum.

Ayca Ö.
2018

Kendisini kanal tedavisi ve diş dolgusu sebebiyle ziyaret ettim. Çok şükür başarılı bir şekilde tedavim tamamlandı. Ve sonunda implant uygulaması içinde kararımızı verdik. Gönül rahatlığıyla gidebileceğiniz samimi içten ve profesyonel bir diş hekimi. Herkese tavsiye ederim.

Aykut A
2018

İş arkadaşımın tavsiyesi üzerine eşimle birlikte gittik. Kliniğin rahatlatıcı ortamı temizliği ve ilgi gerçekten üst seviyede. Seda hocanın diş hekimliğine ise söylenecek tek şey mükemmel. Tıp merkezinden mutlu ayrılmak en güzel ayrıcalıktır. Bu ayrıcalığı sağladığınız için teşekkür ederiz.

Ahmet D
2018

Seda Deniz hanımla muayenehanesini açmadan önce başka bir klinikte tanışmıştım. İlgisi, güler yüzü ve titizliğiyle aklımda kaldı, kendisini tekrar bulabildim. Diş ve diş etlerim hırpalanmış bir haldeydi. Ancak özenli ve detaycı tedavisiyle iki ziyarette sorunu ortadan kaldırabildi. Uzun uzun, göstere göstere iyi bir ağız bakımının nasıl yapıldığını anlattı. Özenli, hassas ve güler yüzlü bir diş doktoru. Ayrıca muayenehanesi de bir o kadar zevkle tasarlanmış. Ulaşımı toplu taşıma kullananlar için bile bir hayli kolay. Kendisine buradan da teşekkür etmiş olayım.

Furkan P
2018

Yanlış diş hekimi tercihlerimden sonra öneri ile tanıştığım Seda Deniz hanım, birçok dişimi kurtararak sağlığına kavuşturmuştur. Mesleğindeki başarısının yanı sıra hasta-hekim ilişkisi, muayenehanesinin göze hitap etmesi, araç gereçlerinin son teknoloji olması ve en önemlisi çene cerrahı olması doktor hanımı tercih etmemdeki sebeplerdir. Şiddetle tavsiye ederim.

Onur B.
2018

Seda Deniz Kalkan diş kliniğini herkese tavsiye ederim. Annemin implantları ve üzerine yaptığı dişleri çok güzel ve harika oldu. Ellerinize sağlık doktor hanım.

Mehmet S.
2018

Seda Hanım’a gittiğimde dayanılmaz diş ağrılarım vardı. Tedavileri sonucunda ağrılarım tamamen geçti. Kendisine çok teşekkür ederim… Gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz.

Şahan A.
2018

Eğer diş hekiminize güveniyorsanız hayatınız bir tık kolaylaşır. Yaptığı her müdahalede en doğrusunu yaptığına emin olduğum diş doktoru. Ve en önemlisi her aradığımda hemen gelin diyebilen tek diş hekimi. İyi ki varsınız Seda Deniz hanım.

Zeynep Sıla Ö.
2018

İçeri girince rahatlatan iç dizaynıyla tedirginliğinizi üzerinden atmanıza yardımcı olan bir yer. Dr. Seda Deniz Hanım’ın güler yüzlü ve rahat tavırlarından bahsetmiyorum bile. Yeni diş hekimim…

İrem T
2018

Her zaman güvende hissetmek çok önemli. Dişleri emanet etmek çok zor olsa da Seda Deniz Hanim her zaman güler yüzüyle en zoru başardı. Ailecek teşekkür ederiz. Artik dişler güvende…

Funda B.
2018

Seda hanıma implantlarımı yaptırdım. Çok memnunum, ilgili ve güler yüzlü birisi… Kızımın da dişçi korkusunu yendiği için minnettar kaldım.

Erkut C
2018

Dt. Seda Deniz Hanım çok güler yüzlü, hastasını anlayan, rahatlatan birisi. Rahatlıkla güvenebilirsiniz, ailecek diş hekimimiz.

Gizem T
2018

Gördüğüm en tecrübeli ve anlayışlı diş hekimi. Her tedaviye kolayca çözüm üretebilen birisi. Çok memnunum kendisinden…

Şeyma B
2018

İmplant ve çene cerrahisi konularında uzman diş hekimim… Panoramik diş röntgen cihazının olması zaman kaybını da engelliyor.

Emrah B
2018

İnsana güven veren bir yaklaşımı var, yapılan tedavinin neticesinde de bu güvenin boşa çıkmadığını gördüm. Tavsiye ediyorum.

Elgiz Ö
2018

Konforlu, rahat ve güven verici bir klinik. Her zamanki güler yüzlülüğünüz için teşekkürler Seda Hanım.

Batu Cem B.
2018

Ankara Çukurambar’daki muayenehanesine geçen hafta oğlumuzu götürdük, Seda Deniz Hanım sayesinde gülerek ayrıldık klinikten. Teşekkür ediyoruz.

Fahri A
2018

Güleryüzlü ve çok tecrübeli bir hekim, çok memnun kaldım.

Metin D.
2018

Seda Hanım ve asistanı çok ilgili ve yardımseverdi.

Merve B.
2018

Tedavisi, yaklaşımı ile gayet memnun kaldığım diş hekimi.

Çağlar Ç.
2018

Verilen hizmetten çok memnun kaldım. Teşekkürler.

Ceyhun Y.
2018

Daha önce korktuğum sıkıntıları çözme yöntemi beni çok etkiledi. Kendisini çok tebrik ediyorum.

Mi…r
Ocak 2014

Sayın Ziyaretçi, yukarıda yer alan yorumları internette Google ve Doktor Takviminde bulabilirsiniz. Bunun dışındaki yorumlarımız hasta memnuniyet dosyamıza hastalarımız tarafından bırakılan yorumlardır. Bilgilerinize sunarız…
Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz…

© 2020. Site içeriğinde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez